O ZaŠkol

Pro rozšíření našeho týmu aktuálně hledáme kolegu na pozici obchodníka/prodejce. Prosím kontaktuje nás pro více informací.

ZaŠkol je systém pro on-line provádění zákonných školení pro zaměstnance. Jde o snadný a rychlý systém provádění školení prostřednictvím aplikace umístěné na internetu. Aplikace – systém ZaŠkol, nabízí jednoduchou možnost získání požadovaných znalostí pro zaměstnance a jejich ověření v závěrečném testu. Každý zaměstnanec může postupovat individuálně podle svých možností a schopností.

O co s námi přijdete :-)

Pokud patříte mezi ty, kteří musí řešit pravidelná školení zaměstnanců v oblasti BOZP, PO, řidičů referentů, první pomoci a dalších školení, tak se s velkou pravděpodobností vždy znovu a znovu musíte starat o to, kdy mají školitelé volný termín, musíte zajišťovat vhodnou školicí místnost, organizovat zaměstnance, sledovat, komu školení vypršelo, sledovat novinky v zákonech a předpisech a tak dále ...

Využitím našeho systému Vám tyto starosti jednou provždy odpadnou. O vše důležité a potřebné se postaráme my.

Náš tým

Garanti a autoři našich školení jsou osoby nejen odborně způsobilé v dané problematice, ale také lidé s velkou praxí a zkušenostmi při uplaňování zásad bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Všechna školení jsou sestavena s velkou pečlivostí tak, aby pokryla všechny legislativní požadavky v dané problematice.

Na školení Poskytování prvni pomoci spolupracujeme s Českým červeným křížem – oblastním spolkem Zlín. Tato organizace je nositel evropského certifikátu První pomoci EFAC (udělen Evropskou komisí v Bruselu).